Wigilia firmowa w biurze rachunkowym Kanclerz

Jak co roku, tak i w tym, w naszym biurze rachunkowym Kanclerz w Bochni miała miejsce uroczysta wigilia firmowa dla wszystkich pracowników. Grudzień to doskonały miesiąc do podsumowań, refleksji nad mijającym czasem, ale jednocześnie doskonała okazja do stworzenia planów na nowy, nadchodzący rok.

Wigilia firmowa w biurze rachunkowym Kanclerz w Bochni

Wigilia firmowa w biurze Kanclerz

Rok 2016 dla naszego biura rachunkowego był rokiem dynamicznego rozwoju oraz nieustających zmian, dlatego takie grudniowe spotkanie w gronie pracowniczym pozwala zintegrować zespół, podsumować mijający rok, poruszyć kwestie, na które na co dzień nie starcza czasu, jak również zastanowić się nad planami rozwoju naszej firmy w 2018 roku, jak również w latach następnych.

Jak rozliczyć wigilię firmową?

Wiemy z doświadczenia, że wielu klientów zastanawia się, jak, ze strony podatkowej, rozliczyć takie wigilijne spotkanie z pracownikami? Zdajemy sobie sprawę, że artykułów na ten temat w internecie jest już wiele, ale warto zasięgnąć porady dobrego biura rachunkowego, aby nie narazić się na nieprzyjemności ze strony organów skarbowych. W jaki sposób oraz czy można taki wydatek zaliczyć do kosztów uzyskania przychodów – na takie pytania nasi klienci mogą uzyskać odpowiedź bezpośrednio u księgowych opiekujących się ich firmami. Zachęcamy do kontaktu z nami.

Korzystając z okazji, wszystkie księgowe Kanclerz pragną złożyć klientom życzenia spokojnych oraz rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, jak również wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku.

Uprawnienia KIDP nr 12755

Licencja Ministra Finansów nr 7816/98

Członek Stowarzyszenia Księgowych

Skontaktuj się z nami

Biuro Rachunkowe Bochnia
tel.14-610-59-70

Biuro Rachunkowe Wiśnicz
tel.14-612-84-76

Biuro Rachunkowe Lipnica
kom. 604-236-723