O firmie

Biuro rachunkowe Kanclerz – Regina Całka


Doświadczenie

W naszym biurze rachunkowym (w dwóch placówkach w Bochni i Nowym Wiśniczu) pracuje ponad dwudziestu wykwalifikowanych pracowników księgowych, którzy mają doświadczenie i wiedzę niezbędną do obsługi małych, średnich, a nawet dużych firm oraz osób fizycznych. Przy najtrudniejszych kwestiach wszystkie firmy mogą liczyć na doradztwo Reginy Całki założycielki oraz licencjonowanego doradcy podatkowego.

Indywidualne podejście

Od początku działalności Biura Kanclerz kierujemy się odpowiedzialnością oraz rzetelnością, przestrzegając terminów realizacji zleceń oraz terminów rozliczeń. Każdy z naszych klientów może liczyć na nasze indywidualne podejście, naszą reprezentację przed urzędami, pełen profesjonalizm i wiedzę, bo wierzymy, że tylko pełne zaangażowanie naszych pracowników w księgowość klientów daje najlepsze efekty.

Komunikatywność

To dla nas priorytet, aby nasi pracownicy łatwo nawiązywali relacje z reprezentantami/właścicielami firm.

Wiedza

Szkolimy się każdego dnia, aby klienci mieli gwarancję, że ich rachunkowość jest prowadzona w zgodzie z prawem.

Bezpieczeństwo/tajemnica danych, ubezpieczenia

Gwarantujemy wykonywanie powierzonych nam obowiązków z najwyższą zawodową starannością oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
Gwarantujemy poufność i dyskrecję, dane osobowe są przetwarzane z zachowaniem zasad bezpieczeństwa ustalonych przepisami „Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Do dokumentów dostęp mają wyłącznie upoważnieni pracownicy, a nasze biuro jest objęte umową ubezpieczeniową za szkody związane z wykonywaniem usług.

Mała rotacja pracowników

Wiemy, jak trudnym procesem jest zbudowanie relacji na linii biuro rachunkowe/księgowa, a firma, dlatego w naszym biurze dbamy o pracowników. Mała rotacja to gwarancja, że nie ma potrzeby wdrażania nowej księgowej w specyfikę firmy co 6 miesięcy.

Nowa firma ?

Oferujemy pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z założeniem własnej działalności, zapewniamy naszym klientom reprezentację przed urzędami.

Nasze usługi

Prowadzimy biuro rachunkowe zarówno dla osób fizycznych, spółek cywilnych, jak i spółek prawa handlowego. Szczegóły w naszej ofercie dla klientów indywidualnych i firm.

Nasi klienci

W naszym biurze rachunkowym prowadzimy księgi firm z różnych branż. Nie ważne czy prowadzisz gabinet lekarski, firmę remontowo-budowlaną, biuro podróży czy też jesteś znaczącym producentem bram i ogrodzeń – dla nas liczy się Twój biznes. Obsłużymy go profesjonalnie.

Uprawnienia KIDP nr 12755

Licencja Ministra Finansów nr 7816/98

Członek Stowarzyszenia Księgowych

Skontaktuj się z nami

Biuro Rachunkowe Bochnia
tel.14-610-59-70

Biuro Rachunkowe Wiśnicz
tel.14-612-84-76

Biuro Rachunkowe Lipnica
kom. 604-236-723