Biuro rachunkowe w Bochni

Bochnia – jedno z najstarszych miast w Małopolsce, z historią sięgającą XIIw., dynamiczne i z perspektywami rozwoju. To miasto, w którym 17 lat temu swoją działalność zaczyna Biuro rachunkowe Kanclerz. Początkowo swoją siedzibę ma przy ul. Gołębiej, ale rok temu zmienia miejsce i rozpoczyna obsługiwać klientów w biurze przy ul. Solidarności 2.

Biuro rachunkowe w Bochni – początki działalności

Od początku istnienia biuro rachunkowe Kanclerz stawia na profesjonalną obsługę oraz ciągły rozwój, który w branży księgowej jest niezbędny, aby zapewnić najwyższą jakość usług i satysfakcję klienta, a tym samym zagwarantować sobie najlepszą reklamę. Na przestrzeni lat zespół biura Kanclerz stale się powiększa i obecnie w biurze w Bochni pracuje 11 księgowych oraz dodatkowo młodzi adepci księgowości, czyli stażyści oraz praktykanci.

Zakres usług w biurze rachunkowym Kanclerz w Bochni

Księgowe w Bochni zajmują się kompleksowo obsługą firm pod względem księgowym, jak również kadrowo-płacowym, bez względu na wielkość firmy, formę opodatkowania, czy też formę ewidencji (rozliczania). Zainteresowanych poradami podatkowymi również zapraszamy do biura Kanclerz. Posiadamy uprawnienia KRDP i współpracujemy z firmami na zasadach współpracy stałej, jak również udzielamy jednorazowych porad.

Biuro rachunkowe Kanclerz w Bochni

Do kogo kierujemy ofertę biura?

Oferta biura jest skierowana do każdego przedsiębiorcy, bez względu na branżę, w jakiej działa. Naszymi klientami są mikro, małe oraz średnie przedsiębiorstwa, a przeważają branże – budowlana, handlowa, transportowa. Zajmujemy się również prowadzeniem ksiąg dla lekarzy oraz małych, specjalistycznych firm.

Biuro rachunkowe dla osób indywidualnych

Nie zapominamy również o klientach indywidualnych, którym pomagamy w rozliczeniach PIT oraz rozliczeniach podatku za pracę za granicami kraju. Nasi klienci przynoszą wszystkie niezbędne dokumenty, a nasze księgowe zajmują się wypełnieniem wszystkich wymaganych dokumentów tak, aby klient miał pewność, że ich zwrot podatku będzie szybko rozliczony.

Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem współpracy z nami, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na nurtujące Państwa pytania, pomożemy z założeniem własnej działalności i wspólnie zastanowimy się nad wyborem najkorzystniejszej formy opodatkowania oraz rozliczania. Działające firmy również zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Nasze bogate doświadczenie umożliwi nam płynnie rozpocząć świadczenie usług, bez zbędnej zwłoki.

Uprawnienia KIDP nr 12755

Licencja Ministra Finansów nr 7816/98

Członek Stowarzyszenia Księgowych

Skontaktuj się z nami

Biuro Rachunkowe Bochnia
tel.14-610-59-70

Biuro Rachunkowe Wiśnicz
tel.14-612-84-76

Biuro Rachunkowe Lipnica
kom. 604-236-723